Common | Aegis

Jaroslav Bureš ,

Student FIT VUT Brno, od roku 2017 pracuje ve firmě Aegis. Zkušenosti s programováním v C/C++ a JAVA.

Evžen Kučera ,

Ředitel společnosti Aegis s.r.o. S AS/400 pracuje od roku 1991, zaměřuje se na vývoj software a systémové programování. Pracoval na systémech ICBS, BPCS, MIDAS a IBIS v Čechách i zahraničí./nV poslední době se velmi zaměřuje na ILE, XML, MQ a modernizaci a integraci AS/400 aplikací. Od roku 1996 školí Základy AS/400, programování/nv CL a RPG základní i pokročilé a nově také WDSC.

Lukáš Jelínek ,

Vystudoval FEL ČVUT, obor výpočetní technika. Od roku 2003 pracuje ve firmě ERA a.s. na vývoji software pro civilní a vojenské pasivní radiolokační systémy. Od roku 2005 podniká především v oblasti webových aplikací a webdesignu. Aktivně se věnuje Linuxu, svobodnému softwaru a problematice otevřených datových formátů. Je autorem stránek opendocument.cz.

Karel Fiedler ,

Programátor v Transportě, ITS, CAC Leasing a ČMSS na technologiích: DOS/4, OS/400, i5/OS, Linux, Windows a jazycích: PL/I, Cobol, RPG, Synon/2E, SQL, InfoSphere DataStage, Inspire Designer, HTML5, Python... Innovation Lab - sledování trendů

Václav Rosecký ,

Absolvent aplikované informatiky na FI MU, od roku 2011/npracuje v AEGIS s.r.o. Zabývá se vývojem SW na platformě/nJava, má ale zkušenosti i s C/C++ a PHP. Podílel se na/nvývoji open source řešení pro datové schránky.

Milan Kalabis ,

V IBM, oddělení GTS od roku 1993. IT Specialista i5/OS se zaměřením na komunikace, ochranu dat, kryptografie. V roce 1997 tři měsíce v Rochester MN na pozici IST level 3 zákaznická podpora, v roce 2007 Rochester, MN ITSO residence na téma Protecting i5/OS Data with Encryption

Jan Musil ,

Jan Musil pracuje ve společnosti IBM od roku 2002 jako technická podpora prodeje produktů portfolia IBM Hybrid Cloud se zaměřením na databázové platformy a řešení Unified Governance, jako jsou IBM Optim a StoredIQ. Ve společnosti IBM pracuje na pozici Client Technical Professional pro Střední a Východní Evropu.

Aleš Petr ,

Od roku 1998 zaměstnancem IBM Česká republika, Global Technology Services na pozici IT Specialist se zaměřením na i5/OS a middleware. Zkušený v oblasti Java, web services a WebSphere.

Vladimír Župka ,

Od roku 1965 jsem programoval na několika počítačích včetně AS/400. V současnosti jsem v důchodu a příležitostně školím předměty týkající se systému AS/400 (iSeries, System i, IBM i) pro různé společnosti a někdy se také účastním menším dílem v projektech jako programátor. Mým oblíbeným jazykem je RPG, ale programuji i v jazycích Cobol, C a Java.

Pavel Stěhule ,

Pavel Stěhule, GoodData S PostgreSQL pracuje od roku 99, kdy PostgreSQL byla jedinou o.s. databází, ve které bylo možné psát uložené procedury a otestovat většinu ukázkových SQL příkazů. Během posledních šesti let publikoval téměř čtyři desítky článků na rootu, většinou tematicky zaměřené na PostgreSQL. Vytvořil a udržoval http://postgresql.ok.cz. Nyní se stará o http://www.postgres.cz. Aktivně se podílí na vývoji PostgreSQL, především na doplňování funkcionality jazyka PL/pgSQL. Je autorem modulu orafce, který se používá pro usnadnění migrace z Oracle na PostgreSQL, rozšiřujícímu modulu PL toolbox a modulu pro komfortnější kontrole kódu v PL/pgSQL - plpgsql_lint a plpgsql_check. Pracuje jako programátor ve společnosti GoodData a příležitostně školí, propaguje a konzultuje PostgreSQL.

Michal Řehák ,

Od roku 1996 zaměstnancem IBM v oddělení GTS SW podpora iSeries systémů. Specializace HA řešení, ochrana dat. Certifikace Mimix, iTera, Powerlock, Tango/04.

Igor Novotný ,

Věčný IT poutník, který již zakusil pozici pedagoga, zákazníka i dodavatele a déle jak 30 let se s plným nasazením věnuje systémům pro zpracování a ukládání dat.

Rudolf Pecinovský ,

Je špičkovým odborníkem na výuku programování. Publikoval již 39 učebnic, které byly přeloženy do 5 jazyků, a nepřeberné množství článků a příspěvků na odborných konferencích. Je autorem metodiky výuky programování "Karel", navazující metodiky "Baltík" a moderní metodiky výuky objektově orientovaného programování "Design Patterns First". Učí programování na VŠE. Knihy "Naučte se myslet a programovat objektově", "Myslíme objektově v jazyku Java" a „Návrhové vzory – 33 vzorových postupů pro objektové programování“, patří k absolutně nejlepší odborné literatuře o objektovém programování.Jeho práce mu je posláním a dá se říci, že je „evangelista“ objektově orientovaného programování.

Zora Hollá ,

Zora v IBM vedie maly virtualny team specialistov v krajinach strednej a vychodnej Europy zaoberajucich sa rozvojom biznisu v oblasti kognitivnych systemov. Pod kognitivnymi systemami rozumie hlavne tie ktore sa vyuzivaju v oblasti vysokovykonneho pocitania, vysokorychlostnej analytiky, umelej inteligencie a hlbokeho ucenia, ale sucastou jej prace je aj podpora predaja serverov IBM Power s rieseniami na baze Open Source. V minulosti zastavala rozne pozicie v IBM vratane predaja a podpory IBM Power with i.

Miloš Růžička ,

Od roku 1990 stále v prostředí AS/400. Poprvé se s nimi potkal v ČSOB. V letech 1995-1999 IBM Česká republika, 1999-2001 Crede Experto, 2001-2013 Avnet. V současné době pracuje ve firmě ITS (od roku 2014) na pozici obchodně technického specialisty.

Follow us

Address
COMMON Česká republika, a.s.
Na dolinách 165/34, Podolí, 147 00 Praha 4

Nezisková organizace ve smyslu zák. č.83/1990 Sb.
Registrace Ministerstva vnitra
VS/1-1/44016/00-R ze dne 20.6.2000
IČO: 70849706
DIČ: CZ 708497066

Thanks for filling the form!