Alexandr Trekin

Pracuje v LAKEVIEW v centrále pre EMEA ako riaditeľ zodpovedný za/nriešenia a implementáciu týchto riešení u zákazníkov. Pracoval na/nviac ako 100 projektoch v 24 krajinách, ktoré mu dali hlboké znalosti/na skúsenosti v oblasti implementácie. Alexander je certifikovan/ný IBM iSeries Solution Expert a Sales Professional a je členom/nIBM Partnerworld for Devolepers. V súčasnosti je zodpovedný za/nstrategické projekty na iSeries and Tandem.

David Uličný

David Uličný je absolventem ČVUT FSI obor Automatické řízení/na inženýrská informatika. Pro společnost Binta s.r.o. pracuje jako/nprogramátor a SW architekt. Hlavním úkolem je analýza a návrh/naplikační architektury, uplatňování návrhových vzorů, refactoring./nMá zkušenosti s programováním v C/C++, MSSQL, Java, webovými technologiemi/na sítěmi v prostředí Linux a Windows. Je držitelem certifikátu MCP.

Greg Hintermeister

Greg Hintermeister je návrhářem uživatelských rozhraní/nv IBM. Má velké zkušenosti s architekturou uživatelského/nrozhraní pro iSeries Navigator, IBM Virtualization Engine,/nbezdrátových aplikací a mnoha webových aplikací. Greg je/npravidelným řečníkem na setkání uživatelů a technických konferencích./nZastihnete ho na e-mailu gregh@us.ibm.com.

Helle Mering

Helle Mering se věnuje automatizaci operací na iSeries od/nzaložení SOSY A/S před 15 lety. V květnu 2003 se Helle/nMering stala výkonnou ředitelkou SOSY A/S. Od roku 1998/nse řada produktů SOSY rozšířila o další řešení, která všechna/npatří k vedoucím na trhu ve své oblasti. Kromě automatizace operací je/nsoftware SOSY zaměřen na vysokou dostupnost, replikaci dat, business/nintelligence, menu management a řešení pro řízení změn.

Kamil Mrva

Kamil Mrva působí ve společnosti IBM Česká republika/nv oddělení Systems and Technology Group a to na pozici/nSystems Architect. Hlavní specializací je návrh architektury/nřešení v multiplatformním prostředí s odborným zaměřením/nna operační systémy AIX a Linux, problematika logical partitions (LPAR).

Linda Cole

Ve světě midrange počítačů se pohybuje od roku 1979. Rovněž/ni ona se v rámci různých pozic v IBM věnovala technické/npodpoře, implementaci produktů, vzdělávání, konzultacím/na prodeji. Často přednáší pro sdružení Common a na dalších/ntechnických konferencích.

Miroslav Iwachow

Miroslav Iwachow je Business Development &/nTechnical Support Manager společnosti Avnet pro/nEvropu. Před nástupem do Avnetu v roce 1999/npracoval 6 let v IBM Česká republika jako/nproduktový manager pro iSeries. V současné době vede/ncertifikační školení pro obchodní partnery a je stálým hostem/nIBM v Rochesteru, kde pracoval na posledních třech vydáních/ntechnických příruček iSeries and AS/400e Handbook/na iSeries and AS/400e System Builder. Do jeho/nzodpovědnosti rovněž spadá podpora obchodních partnerů/nv oblasti High Availablilty po celé Evropě.

Sledujte nás

COMMON Česká republika, z.s.
Datum vzniku: 20. června 2000
Spisová značka: L 10973 vedená u Městského soudu v Praze
Identifikační číslo: 70849706
Právní forma: Spolek