Aleš Petr

Od roku 1998 zaměstnancem IBM Česká republika, Global Technology Services na pozici IT Specialist se zaměřením na i5/OS a middleware. Zkušený v oblasti Java, web services a WebSphere.

Branislav Stryhal

Ing. Branislav Stryhal, senior analytik a programátor, technický/nkonzultant a školiteľ UniPaaS, SQL. Má viac ako 15 ročné skúsenosti/ns návrhom, vývojom a implementáciou riešení C/S,/nInternet (vrátane aplikácií pre mobilné zariadenia). Je úspešný/nhlavný riešiteľ významných projektov v štátnej správe i komerčnej sfére/nna platforme Magic UniPaaS, .Net, Java. Pracoval ako samostatný/nprogramátor na viacerých dlhodobých projektoch v zahraničí (HVB Banka,/nNemecko, Rakúsko). Je vedúci divízie technického supportu pre ČR a SR /ntechnológia UniPaaS a DB Oracle, UniPaaS a DB MS SQLIng. Branislav Stryhal, senior analytik a programátor, technický/nkonzultant a školiteľ UniPaaS, SQL. Má viac ako 15 ročné skúsenosti/ns návrhom, vývojom a implementáciou riešení C/S,/nInternet (vrátane aplikácií pre mobilné zariadenia). Je úspešný/nhlavný riešiteľ významných projektov v štátnej správe i komerčnej sfére/nna platforme Magic UniPaaS, .Net, Java. Pracoval ako samostatný/nprogramátor na viacerých dlhodobých projektoch v zahraničí (HVB Banka,/nNemecko, Rakúsko). Je vedúci divízie technického supportu pre ČR a SR /ntechnológia UniPaaS a DB Oracle, UniPaaS a DB MS SQL

Evžen Kučera

Ředitel společnosti Aegis s.r.o. S AS/400 pracuje od roku 1991, zaměřuje se na vývoj software a systémové programování. Pracoval na systémech ICBS, BPCS, MIDAS a IBIS v Čechách i zahraničí./nV poslední době se velmi zaměřuje na ILE, XML, MQ a modernizaci a integraci AS/400 aplikací. Od roku 1996 školí Základy AS/400, programování/nv CL a RPG základní i pokročilé a nově také WDSC.

Jan Musil

Jan Musil pracuje ve společnosti IBM od roku 2002 jako technická podpora prodeje produktů portfolia IBM Hybrid Cloud se zaměřením na databázové platformy a řešení Unified Governance, jako jsou IBM Optim a StoredIQ. Ve společnosti IBM pracuje na pozici Client Technical Professional pro Střední a Východní Evropu.

Ján Papoušek

Ján Papoušek má pätnásťročnú prax ako IT špecialista v IT/nprojektoch IBM. Venuje sa projektom konsolidácie serverov/npomocou virtualizačných technológii. Je zodpovedný za/nanalýzu a návrh virtuálneho prostredia pre jednotlivé/nvrstvy informačných systémov. Venuje sa tiež návrhu systémov/ns vysokou dostupnosťou. Má skúsenosti s návrhom systémov pre rozsiahle/nnumerické výpočty.Ján Papoušek má pätnásťročnú prax ako IT špecialista v IT/nprojektoch IBM. Venuje sa projektom konsolidácie serverov/npomocou virtualizačných technológii. Je zodpovedný za/nanalýzu a návrh virtuálneho prostredia pre jednotlivé/nvrstvy informačných systémov. Venuje sa tiež návrhu systémov/ns vysokou dostupnosťou. Má skúsenosti s návrhom systémov pre rozsiahle/nnumerické výpočty.

Katarína Miženčíková

MOODLE e-learning system na iSeries/nV prednáške bude predstavený nasledovný obsah formouMOODLE e-learning system na iSeries/nV prednáške bude predstavený nasledovný obsah formou

Ladislav Domin

1993 - Ukončenie štúdia na Elektrotechnickej fakulte STU v Bratislave. 1995-1997 SoftBANK a.s. programátor OS/400 a Windows od 1997 Dominanz s.r.o. analýzy a implementácie, OS/400, Linux, Windows. Venujem sa návrhu a implementácií iformačných systémov. Autor programu Spool++. Skúsenosti: OS/400 API, Win32, MFC, Linux,Java.

Lukáš Jelínek

Vystudoval FEL ČVUT, obor výpočetní technika. Od roku 2003 pracuje ve firmě ERA a.s. na vývoji software pro civilní a vojenské pasivní radiolokační systémy. Od roku 2005 podniká především v oblasti webových aplikací a webdesignu. Aktivně se věnuje Linuxu, svobodnému softwaru a problematice otevřených datových formátů. Je autorem stránek opendocument.cz.

Maciej Mianowski

EMEA EAST Advisory Technology Consultant, EMC Computer/nSystems, Backup Recovery Systems Division. Specialization:/nBackup/Recovery System, Disaster Recovery, Storage & SANEMEA EAST Advisory Technology Consultant, EMC Computer/nSystems, Backup Recovery Systems Division. Specialization:/nBackup/Recovery System, Disaster Recovery, Storage & SAN

Milan Kalabis

V IBM, oddělení GTS od roku 1993. IT Specialista i5/OS se zaměřením na komunikace, ochranu dat, kryptografie. V roce 1997 tři měsíce v Rochester MN na pozici IST level 3 zákaznická podpora, v roce 2007 Rochester, MN ITSO residence na téma Protecting i5/OS Data with Encryption

Paul Woodford

Paul is a presales engineer working out of the UK. He has/nbeen with Crossroads for four years, working on Virtual Tape/nLibrary appliances and data protection tools. Pauls previous/nstorage experience includes working for Grau and ADIC//nQuantum on tape library backup automation and HSM systemsPaul is a presales engineer working out of the UK. He has/nbeen with Crossroads for four years, working on Virtual Tape/nLibrary appliances and data protection tools. Pauls previous/nstorage experience includes working for Grau and ADIC//nQuantum on tape library backup automation and HSM systems

Pavel Tišnovský

Vystudoval FIT VUT, obor Informatika a výpočetní technika/nse zaměřením na počítačovou grafiku a zpracování obrazu,/npracoval ve firmě Camea na vývoji systémů rozpoznávání/nobrazu (průjezdy křižovatkou na červenou, měření rychlosti/nautomobilů pomocí kamer, automatická vizuální detekce vadných/nvýrobků), tvorba SW v C a C++ (částečně assembler). Dále pracoval/nv ČD-Telematika na vývoji informačních systémů pro ČD a.s. (technologie/nJava, C++), posléze ve firmě IPS na vývoji portálu jobs.cz (J2EE), nyní ve/nspolečnosti Red Hat, Inc. na pozici QA pro OpenJDK. Aktivně se věnuje Linuxu/na publikaci článků zaměřených na soudobou i historickou výpočetní techniku.Vystudoval FIT VUT, obor Informatika a výpočetní technika/nse zaměřením na počítačovou grafiku a zpracování obrazu,/npracoval ve firmě Camea na vývoji systémů rozpoznávání/nobrazu (průjezdy křižovatkou na červenou, měření rychlosti/nautomobilů pomocí kamer, automatická vizuální detekce vadných/nvýrobků), tvorba SW v C a C++ (částečně assembler). Dále pracoval/nv ČD-Telematika na vývoji informačních systémů pro ČD a.s. (technologie/nJava, C++), posléze ve firmě IPS na vývoji portálu jobs.cz (J2EE), nyní ve/nspolečnosti Red Hat, Inc. na pozici QA pro OpenJDK. Aktivně se věnuje Linuxu/na publikaci článků zaměřených na soudobou i historickou výpočetní techniku.

Peter Daranský

Pracuje v Viedni vo firme UC4 GmbH ako Software Engineer/n(System Developer) a venuje sa vývoju a integrácii SW na/nrôznych platformách OS/400, Win, Ux, z/OS. Má skúsenosti/nv oblasti: Porting, Integration, Java, C, C++, MI, Performance/nPosledné roky v AT strávil v kombinovaných funkciách ako Syst. Engineer//nSW. Engineer prevažne na platformách OS/400, WIN.Pracuje v Viedni vo firme UC4 GmbH ako Software Engineer/n(System Developer) a venuje sa vývoju a integrácii SW na/nrôznych platformách OS/400, Win, Ux, z/OS. Má skúsenosti/nv oblasti: Porting, Integration, Java, C, C++, MI, Performance/nPosledné roky v AT strávil v kombinovaných funkciách ako Syst. Engineer//nSW. Engineer prevažne na platformách OS/400, WIN.

Stanislav Dzúrik

Prezentátor je absolventom Elektrotechnickej fakulty STU/nv Bratislave. Pracuje v spoločnosti IBM Slovensko od roku/n2005 ako Client Technical Sales pre oblasť storage. Je/ndržiteľom mnohých odborných certifi kátov v tejto oblasti./nZaoberá sa dizajnom storage riešení pre stredne veľké a/nveľké podniky. Je IBM Level 1 Certifi ed IT specialist

Václav Matoušek

Absolvent VŠSE Plzeň, fakulta elektrotechnická, obor/nelektronické počítače. Od roku 1993 pracuje v IBM ČR/nv obchodním týmu prodeje AS/400 a iSeries. Specializuje se/nna předprodejní podporu.

Rudolf Pecinovský

Je špičkovým odborníkem na výuku programování. Publikoval již 39 učebnic, které byly přeloženy do 5 jazyků, a nepřeberné množství článků a příspěvků na odborných konferencích. Je autorem metodiky výuky programování "Karel", navazující metodiky "Baltík" a moderní metodiky výuky objektově orientovaného programování "Design Patterns First". Učí programování na VŠE. Knihy "Naučte se myslet a programovat objektově", "Myslíme objektově v jazyku Java" a „Návrhové vzory – 33 vzorových postupů pro objektové programování“, patří k absolutně nejlepší odborné literatuře o objektovém programování.Jeho práce mu je posláním a dá se říci, že je „evangelista“ objektově orientovaného programování.

Sledujte nás

Adresa
COMMON Česká republika, z.s.
Na dolinách 165/34, Podolí, 147 00 Praha 4

Nezisková organizace ve smyslu zák. č.83/1990 Sb.
Registrace Ministerstva vnitra
VS/1-1/44016/00-R ze dne 20.6.2000
IČO: 70849706
DIČ: CZ 708497066